LEZZETLERİMİZ

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

BİZ KİMİZ

NERELERDEYİZ?

ALAÇATI MUTFAK

AdresALAÇATI MAHALLESİ KEMALPAŞA CAD. NO : 140/3 ÇEŞME
Telefon0.232 716 09 00
Epostaalacati@aum.com.tr

ALİAĞA

AdresSiteler Mahallesi 9 Eylül Caddesi No: 11/5 Çınar Park Alışveriş Merkezi Aliağa/İZMİR
Telefon0232 290 86 04
Epostaaliaga@aum.com.tr

ALTUNİZADE

AdresMahir iz cad. no : 39 Altunizade Üsküdar İstanbul
Telefon0216 474 71 72
Epostaaltunizade@aum.com.tr

AYDIN MUTFAK

AdresGİRNE MAHALLESİ ŞAİR ÖMER BUL. SERKENT A11 - 17
EFELER / AYDIN

Telefon0 256 219 76 76
Epostaaydinmutfak@aum.com.tr

AYVALIK

Adreshayretinpaşa mahallesi Atatürk bulvarı no:100/4 ayvalık / balıkesir
Telefon0 266 312 60 00
Epostaayvalik@aum.com.tr

BARO 1

Adresİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Telefonizmirbaro@aum.com.tr

BARO 2

Adresİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Telefonizmirbaro@aum.com.tr

BELKAHVE

AdresBelkahve mevki No:280 Bornova İzmir

Telefon0232 3601818
Epostabelkahve@aum.com.tr

BERGAMA

Adres İzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu Bergama

Telefon0232 667 21 21
Epostabergama@aum.com.tr

BERGAMA MUTFAK

Adreszafer mah. Atatürk bulvarı 4/34 bergama izmir
Telefon0232 6331453
Epostabergamamutfak@aum.com.tr

BLANCA HOTEL KAHRAMANLAR

Adres1418 SOKAK NO:38 KAHRAMANLAR
Telefon0 232 441 84 00
Epostablancahotel@aum.com.tr

BODRUM TORBA

AdresTorba mahallesi Emin Anter bulvarı no:154 Opet benzin istasyonu içi Torba
Epostabodrumtorba@aum.com.tr

BORNOVA

AdresMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Telefon0 232 373 92 93
Epostabornova@aum.com.tr

BOSTANLI

AdresŞehitler Bulvarı
No: 9 Bostanlı / İZMİR

Telefon0 232 330 94 93
Epostabostanli@aum.com.tr

CITY TERRASSE MUTFAK

Adresİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka İzmir
Telefon0232 290 15 99
Epostacityterrasse@aum.com.tr

ÇANKAYA KAYA OTEL

Adresİsmet Kaptan Mahallesi 1371 Sokak No:7 Z-01 Konak İZMİR
Epostakayaotel@aum.com.tr

EDREMİT MUTFAK

AdresEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. NOVADA AVM 2AB No:105/1 Edremit
Telefon0266 392 11 50
Epostaedremitmutfak@aum.com.tr

GAZİEMİR

AdresGazikent Mah. Abdülhamit Yavuz Cad. No:77 (KİM Market içi) Gaziemir/ izmir
Epostagaziemir@aum.com.tr

GAZİEMİR MUTFAK

AdresGazikent Mahallesi Akçay Cad.:326/A Gaziemir/İZMİR

Telefon0 232 373 30 30
Epostagaziemirmutfak@aum.com.tr

GÜL SOKAK

AdresŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 94
Epostagulsokak@aum.com.tr

GÜNEY TANKAR

AdresCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Telefon0 232 341 61 72
Epostatankar@aum.com.tr

GÖZTEPE

AdresMithatpaşa Cad.
No : 945/D
Güzelyalı / İZMİR

Telefon0 232 246 62 46
Epostagoztepe@aum.com.tr

HALKAPINAR

AdresŞehitler caddesi No : 182 Halkapınar metro karşısı MERSİNLİ
Epostahalkapinar@aum.com.tr

HATAY

Adresİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Telefon0 232 231 86 76
Epostahatay@aum.com.tr

IŞIKKENT

AdresEgemenlik mahallesi 6133/1 sokak no : 2/A Işıkkent Bornova

Epostaisikkent@aum.com.tr

İZMİR PARK

AdresEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Telefon0 232 261 56 56
Epostaizmirpark@aum.com.tr

KARŞIYAKA

AdresBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Telefon0 232 381 03 82
Epostakarsiyaka@aum.com.tr

KIBRIS ŞEHİTLERİ MUTFAK

AdresKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Epostaksehitleri@aum.com.tr

KONAK İSKELE

AdresVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Telefon0 232 446 82 53
Epostakonakiskele@aum.com.tr

KUŞADASI MUTFAK

AdresAtatürk bulv. NO: 20/1A Aatatürk heykel karşısı Kuşadası Aydın
Telefon0 256 614 19 70
Epostakusadasi@aum.com.tr

KUZEY TANKAR

AdresBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Telefon0 232 265 21 20
Epostatankar2@aum.com.tr

MANİSA

AdresMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Telefon0 236 233 56 56
Epostamanisamosb@aum.com.tr

MANİSA 2

Adresİzmir Bursa Sürat yolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Şehzadeler / Manisa

Telefon0236 266 41 73
Epostamanisatotal@aum.com.tr

MAVİŞEHİR

Adres8294/1 Sk No:3C
Mavişehir - Karşıyaka , İZMİR

Telefon0 232 502 46 45
Epostaaum@7on.com.tr

MENEMEN NOVADA

Adresİzmir -
Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat

Epostamenemennovada@aum.com.tr

MY VİA MUTFAK

AdresKAZIM DİRİK MAH. SANAYİ CAD. NO:31/4 Myvia 414 AVM BORNOVA/İZMİR

Telefon0 232 999 50 10
Epostamyviamutfak@aum.com.tr

NARLIDERE

AdresÇAMTEPE MAHALLESİ PAZAR SOKAK NO: 4 NARLIDERE / İZMİR
Telefon0 232 743 47 47
Epostanarlidere@aum.com.tr

SARIMSAKLI

AdresKüçükköy mah. Sarımsaklı mevki Hürriyet cad. NO:16/11 Ayvalık Balıkesir
Telefon0 266 324 25 53
Epostasarimsaki@aum.com.tr

ŞAKRAN

AdresYeni Şakran Mahallesi Şair Namık Kemal caddesi no : 181 Aliağa / İzmir
Telefon0 232 628 72 62
Epostasakran@aum.com.tr

TRABZON

Adres2 No'lu Beşirli Mahallesi devlet Sahil Yolu cad. 479-481 Ortahisar/Trabzon
Telefon0462 227 27 35
Epostatrabzon@aum.com.tr

URLA

AdresYalı mahallesi Nur Dikmen cad. No: 28 Urla İzmir
Telefon0232 908 00 00
Epostaurla@aum.com.tr

ÜÇYOL

AdresİNÖNÜ CAD. NO: 194/1-B
KONAK / İZMİR

Telefon0 232 250 11 11
Epostaucyol@aum.com.tr

WestPark AVM

AdresRefik Şevket İnce Mh 2148/9 sk Bayraklı İZMİR
Telefon0 232 503 43 61
Epostawestpark@aum.com.tr

BAYİMİZ OLUN

Bir kapı hayal edin. Her sabah tadından yenmeyen heyecanlara açılan, ardında kocaman bir aileyi barındıran, binlerce misafiri ağırlayan. Günün sonunda tüm bu mutluluğu yanınıza kâr bırakan…

Şimdi de o kapının anahtarının sizde olduğunu hayal edin.

AİLEMİZE KATILIN

Her sabah ilk günkü heyecanla kolları sıvayıp işini tarifsiz bir sevgiyle yoğurmak nedir çok iyi biliyoruz. Çünkü biz 1924’ten beri bu mutluluğu tadıyoruz.

Dört nesildir ustadan çırağa geçen lezzetlerimize lezzet katmak için mutfaktan yetişmek isteyen herkesi ailemize bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

AUM
MERKEZ

AdresAOSB 10010 sokak no : 10 çiğli İzmir Türkiye

Telefon+90 232 464 99 99

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Ad Soyad*
E-Posta*
Telefon
Konu
Mesaj*