LEZZETLERİMİZ

BİZ KİMİZ

NERELERDEYİZ

AUM
BALÇOVA

AdresKorutürk Mah.
Mithatpaşa Cad. No: 237
Balçova / İZMİR

Telefon0 232 278 78 58
Epostabalcova@aum.com.tr

AUM
BORNOVA

AdresMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Telefon0 232 373 92 93
Epostabornova@aum.com.tr

AUM
BOSTANLI

AdresŞehitler Bulvarı
No: 9 Bostanlı / İZMİR

Telefon0 232 330 94 93
Epostabostanli@aum.com.tr

AUM
FOLKART

AdresAdalet Mah. 1600/4 Sok.
No: 2/A Folkart Towers
Bayraklı / İZMİR

Telefon0 232 290 02 86
Epostafolkart@aum.com.tr

AUM
GÜL SOKAK

AdresŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 94
Epostagulsokak@aum.com.tr

AUM
GÜNEY TANKAR

AdresCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Telefon0 232 341 61 72
Epostatankar@aum.com.tr

AUM
GÖZTEPE

AdresMithatpaşa Cad.
No : 945/D
Güzelyalı / İZMİR

Telefon0 232 246 62 46
Epostagoztepe@aum.com.tr

AUM
HATAY

Adresİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Telefon0 232 231 87 71
Epostahatay@aum.com.tr

AUM
İZMİR PARK

AdresEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Telefon0 232 261 56 56
Epostaizmirpark@aum.com.tr

AUM
KARŞIYAKA

AdresBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Telefon0 232 381 03 82
Epostakarsiyaka@aum.com.tr

AUM
KEMALPAŞA

AdresKemalpaşa OSB
Ankara Asfaltı No: 44/1
Kemalpaşa / İZMİR

Telefon0 232 700 27 02
Epostakemalpasa@aum.com.tr

AUM
KIBRIS ŞEHİTLERİ

AdresKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Epostaksehitleri@aum.com.tr

AUM
KONAK İSKELE

AdresVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Telefon0 232 446 82 53
Epostakonakiskele@aum.com.tr

AUM
KUZEY TANKAR

AdresBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Telefon0 232 265 21 20
Epostatankar2@aum.com.tr

AUM
MANİSA

AdresMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Telefon0 236 233 56 56
Epostamanisamosb@aum.com.tr

AUM
MAVİŞEHİR

Adres8294/1 Sk No:3C
Mavişehir - Karşıyaka , İZMİR

Telefon0 232 324 17 10
Epostaaum@7on.com.tr

AUM
PASAPORT

AdresAtatürk Cd. No:162/A
Pasaport – İZMİR

Telefon0 232 483 89 89
Epostapasaport@aum.com.tr

AUM
POINT BORNOVA

Adres1B24-1B24A Point AVM Bornova İzmir
Telefon0 232 502 22 74
Epostapointbornova@aum.com.tr

AUM
ÜÇYOL

AdresKılıç Reis Mah.
İnönü Cad. No: 194/1-B
Konak / İZMİR

Telefon0 232 250 11 11
Epostaucyol@aum.com.tr

BAYİMİZ OLUN

Bir kapı hayal edin. Her sabah tadından yenmeyen heyecanlara açılan, ardında kocaman bir aileyi barındıran, binlerce misafiri ağırlayan. Günün sonunda tüm bu mutluluğu yanınıza kâr bırakan…

Şimdi de o kapının anahtarının sizde olduğunu hayal edin.

MUTFAKTAN YETİŞİN

Her sabah ilk günkü heyecanla kolları sıvayıp işini tarifsiz bir sevgiyle yoğurmak nedir çok iyi biliyoruz. Çünkü biz 1924’ten beri bu mutluluğu tadıyoruz.

Dört nesildir ustadan çırağa geçen lezzetlerimize lezzet katmak için mutfaktan yetişmek isteyen herkesi ailemize bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

>AUM
MERKEZ

Adres5619 Sokak No. 16/A Meriç Mah. Bornova - İZMİR

Telefon+90 232 464 99 99 - +90 232 469 99 56

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Ad Soyad*
E-Posta*
Telefon
Konu
Mesaj*