LEZZETLERİMİZ

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

BİZ KİMİZ

NERELERDEYİZ?

AUM
ALAÇATI MUTFAK

AdresALAÇATI MAHALLESİ KEMALPAŞA CAD. NO : 140/3 ÇEŞME
Telefon0.232 716 09 00
Epostaalacati@aum.com.tr

AUM
ALİAĞA

AdresSiteler Mahallesi 9 Eylül Caddesi No: 11/5 Çınar Park Alışveriş Merkezi Aliağa/İZMİR
Telefon0232 290 86 04
Epostaaliaga@aum.com.tr

AUM
AYDIN MUTFAK

AdresGİRNE MAHALLESİ ŞAİR ÖMER BUL. SERKENT A11 - 17
EFELER / AYDIN

Telefon0 256 219 76 76
Epostaaydinmutfak@aum.com.tr

AUM
AYVALIK

Adreshayretinpaşa mahallesi Atatürk bulvarı no:100/4 ayvalık / balıkesir
Telefon0 266 312 60 00
Epostaayvalik@aum.com.tr

AUM
BARO 1

Adresİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Telefonizmirbaro@aum.com.tr

AUM
BARO 2

Adresİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Telefonizmirbaro@aum.com.tr

AUM
BELKAHVE

AdresBelkahve mevki No:280 Bornova İzmir

Telefon0232 3601818
Epostabelkahve@aum.com.tr

AUM
BERGAMA

Adres İzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu Bergama

Telefon0232 667 21 21
Epostabergama@aum.com.tr

AUM
BERGAMA MUTFAK

Adreszafer mah. Atatürk bulvarı 4/34 bergama izmir
Telefon0232 6331453
Epostabergamamutfak@aum.com.tr

AUM
BLANCA HOTEL KAHRAMANLAR

Adres1418 SOKAK NO:38 KAHRAMANLAR
Telefon0 232 441 84 00
Epostablancahotel@aum.com.tr

AUM
BODRUM TORBA

AdresTorba mahallesi Emin Anter bulvarı no:154 Opet benzin istasyonu içi Torba
Epostabodrumtorba@aum.com.tr

AUM
BORNOVA

AdresMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Telefon0 232 373 92 93
Epostabornova@aum.com.tr

AUM
BOSTANLI

AdresŞehitler Bulvarı
No: 9 Bostanlı / İZMİR

Telefon0 232 330 94 93
Epostabostanli@aum.com.tr

AUM
CİTY TERRASSE MUTFAK

Adresİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka İzmir
Telefon0232 290 15 99
Epostacityterrasse@aum.com.tr

AUM
EDREMİT MUTFAK

AdresEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. NOVADA AVM 2AB No:105/1 Edremit
Telefon0266 392 11 50
Epostaedremitmutfak@aum.com.tr

AUM
GAZİEMİR

AdresGazikent Mah. Abdülhamit Yavuz Cad. No:77 (KİM Market içi) Gaziemir/ izmir
Epostagaziemir@aum.com.tr

AUM
GAZİEMİR MUTFAK

AdresGazikent Mahallesi Akçay Cad.:326/A Gaziemir/İZMİR

Telefon0 232 373 30 30
Epostagaziemirmutfak@aum.com.tr

AUM
GÜL SOKAK

AdresŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 94
Epostagulsokak@aum.com.tr

AUM
GÜNEY TANKAR

AdresCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Telefon0 232 341 61 72
Epostatankar@aum.com.tr

AUM
GÖZTEPE

AdresMithatpaşa Cad.
No : 945/D
Güzelyalı / İZMİR

Telefon0 232 246 62 46
Epostagoztepe@aum.com.tr

AUM
HALKAPINAR

AdresŞehitler caddesi No : 182 Halkapınar metro karşısı MERSİNLİ
Epostahalkapinar@aum.com.tr

AUM
HATAY

Adresİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Telefon0 232 231 86 76
Epostahatay@aum.com.tr

AUM
IŞIKKENT

AdresEgemenlik mahallesi 6133/1 sokak no : 2/A Işıkkent Bornova

Epostaisikkent@aum.com.tr

AUM
İZMİR PARK

AdresEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Telefon0 232 261 56 56
Epostaizmirpark@aum.com.tr

AUM
KARŞIYAKA

AdresBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Telefon0 232 381 03 82
Epostakarsiyaka@aum.com.tr

AUM
KIBRIS ŞEHİTLERİ MUTFAK

AdresKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Epostaksehitleri@aum.com.tr

AUM
KONAK İSKELE

AdresVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Telefon0 232 446 82 53
Epostakonakiskele@aum.com.tr

AUM
KUŞADASI MUTFAK

AdresAtatürk bulv. NO: 20/1A Aatatürk heykel karşısı Kuşadası Aydın
Telefon0 256 614 19 70
Epostakusadasi@aum.com.tr

AUM
KUZEY TANKAR

AdresBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Telefon0 232 265 21 20
Epostatankar2@aum.com.tr

AUM
MANİSA

AdresMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Telefon0 236 233 56 56
Epostamanisamosb@aum.com.tr

AUM
MANİSA 2

Adresİzmir Bursa Sürat yolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Şehzadeler / Manisa

Telefon0236 266 43 55
Epostamanisatotal@aum.com.tr

AUM
MAVİŞEHİR

Adres8294/1 Sk No:3C
Mavişehir - Karşıyaka , İZMİR

Telefon0 232 502 46 45
Epostaaum@7on.com.tr

AUM
MENEMEN NOVADA

Adresİzmir -
Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat

Epostamenemennovada@aum.com.tr

AUM
MY VİA MUTFAK

AdresKAZIM DİRİK MAH. SANAYİ CAD. NO:31/4 Myvia 414 AVM BORNOVA/İZMİR

Telefon0 232 999 50 10
Epostamyviamutfak@aum.com.tr

AUM
SARIMSAKLI

AdresKüçükköy mah. Sarımsaklı mevki Hürriyet cad. NO:16/11 Ayvalık Balıkesir
Telefon0 266 324 25 53
Epostasarimsaki@aum.com.tr

AUM
ŞAKRAN

AdresYeni Şakran Mahallesi Şair Namık Kemal caddesi no : 181 Aliağa / İzmir
Telefon0 232 628 72 62
Epostasakran@aum.com.tr

AUM
TRABZON

Adres2 No'lu Beşirli Mahallesi devlet Sahil Yolu cad. 479-481 Ortahisar/Trabzon
Telefon0462 227 27 35
Epostatrabzon@aum.com.tr

AUM
ÜÇYOL

AdresİNÖNÜ CAD. NO: 194/1-B
KONAK / İZMİR

Telefon0 232 250 11 11
Epostaucyol@aum.com.tr

AUM
WestPark AVM

AdresRefik Şevket İnce Mh 2148/9 sk Bayraklı İZMİR
Telefon0 232 503 43 61
Epostawestpark@aum.com.tr

BAYİMİZ OLUN

Bir kapı hayal edin. Her sabah tadından yenmeyen heyecanlara açılan, ardında kocaman bir aileyi barındıran, binlerce misafiri ağırlayan. Günün sonunda tüm bu mutluluğu yanınıza kâr bırakan…

Şimdi de o kapının anahtarının sizde olduğunu hayal edin.

AİLEMİZE KATILIN

Her sabah ilk günkü heyecanla kolları sıvayıp işini tarifsiz bir sevgiyle yoğurmak nedir çok iyi biliyoruz. Çünkü biz 1924’ten beri bu mutluluğu tadıyoruz.

Dört nesildir ustadan çırağa geçen lezzetlerimize lezzet katmak için mutfaktan yetişmek isteyen herkesi ailemize bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

AUM
MERKEZ

AdresAOSB 10010 sokak no : 10 çiğli İzmir Türkiye

Telefon+90 232 464 99 99

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Ad Soyad*
E-Posta*
Telefon
Konu
Mesaj*