Benzinlik Tanıtım

LEZZETLERİMİZ

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

BİZ KİMİZ

NERELERDEYİZ?

AKHİSAR

AdresKETHÜDA MAHALLESİ21. SOKAK NO : 31 OPET BENZİN İSTASYONU AKHİSAR
Telefon0236 413 95 90

ALAÇATI MUTFAK

AdresALAÇATI MAHALLESİ KEMALPAŞA CAD. NO : 140/3 ÇEŞME
Telefon0.232 716 09 00
Epostaalacati@aum.com.tr

ALİAĞA

AdresSiteler Mahallesi 9 Eylül Caddesi No: 11/5 Çınar Park Alışveriş Merkezi Aliağa/İZMİR
Telefon0232 290 86 04
Epostaaliaga@aum.com.tr

ALTINOLUK

AdresAltınoluk mahallesi Çayağızı caddesi No : 16 Edremit Balıkesir

ALTUNİZADE

AdresMahir iz cad. no : 39 Altunizade Üsküdar İstanbul
Telefon0216 474 71 72
Epostaaltunizade@aum.com.tr

ATAKENT İSTANBUL

AdresAtakent mahallesi Yanyol cad. No:27 Küçükçekmece Total Benzin İstasyonu

ATAKENT KARŞIYAKA

AdresCaher Dudayev Bulvarı No : 107/A Karşıyaka İzmir
Telefon0232 330 70 90
Epostaatakent@aum.com.tr

AYDIN MUTFAK

AdresGİRNE MAHALLESİ ŞAİR ÖMER BUL. SERKENT A11 - 17
EFELER / AYDIN

Telefon0 256 219 76 76
Epostaaydinmutfak@aum.com.tr

AYVALIK

Adreshayretinpaşa mahallesi Atatürk bulvarı no:100/4 ayvalık / balıkesir
Telefon0 266 312 60 00
Epostaayvalik@aum.com.tr

BAĞDAT CADDESİ

AdresBağdat caddesi No : 215 Göztepe Kadıköy İstanbul
Telefon0216 358 58 18-19
Epostabagdatcadde@aum.com.tr

BALÇOVA

AdresKorutürk mah. Mithatpaşa cad. No: 231/B Balçova İzmir
Telefon0 232 277 66 77
Epostabalçova@aum.com.tr

BALIKESİR

AdresBahçelievler Mah.Teknik Lise Cad. No: 85/1A Altıeylül BALIKESİR
Epostabalikesir@aum.com.tr

BARO 1

Adresİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Telefonizmirbaro@aum.com.tr

BARO 2

Adresİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Telefonizmirbaro@aum.com.tr

BELKAHVE

AdresBelkahve mevki No:280 Bornova İzmir

Telefon0232 3601818
Epostabelkahve@aum.com.tr

BERGAMA

Adres İzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu Bergama

Telefon0232 667 21 21
Epostabergama@aum.com.tr

BERGAMA MUTFAK

Adreszafer mah. Atatürk bulvarı 4/34 bergama izmir
Telefon0232 6331453
Epostabergamamutfak@aum.com.tr

BLANCA HOTEL KAHRAMANLAR

Adres1418 SOKAK NO:38 KAHRAMANLAR
Telefon0 232 441 84 00
Epostablancahotel@aum.com.tr

BODRUM TORBA

AdresTorba mahallesi Emin Anter bulvarı no:154 Opet benzin istasyonu içi Torba
Epostabodrumtorba@aum.com.tr

BODRUM KUMBAHÇE

AdresKumbahçe Mahallesi Cumhuriyet caddesi no : 139 Bodrum Muğla
Telefon0 252 316 17 48

BORNOVA

AdresMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Telefon0 232 373 92 93
Epostabornova@aum.com.tr

BOSTANLI

AdresŞehitler Bulvarı
No: 9 Bostanlı / İZMİR

Telefon0 232 330 94 93
Epostabostanli@aum.com.tr

BUCA MUTFAK

Adres509 sokak No : 3/A(Şirinyer İzban karşısı) BUCA İZMİR
Telefon0 232 442 40 10
Epostasirinyer@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ

Adresİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (Bursa Yönü) Orhangazi / Bursa (TOTAL Benzin İstasyonu)
Epostaorhangazi@aum.com.tr

CITY TERRASSE MUTFAK

Adresİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka İzmir
Telefon0232 290 15 99
Epostacityterrasse@aum.com.tr

ÇANAKKALE

AdresBarbaros Mahallesi Troya Caddesi 2/4 Troypark AVM ÇANAKKALE
Telefon0 286 220 00 00
Epostacanakkale@aum.com.tr

ÇANKAYA KAYA OTEL

Adresİsmet Kaptan Mahallesi 1371 Sokak No:7 Z-01 Konak İZMİR
Epostakayaotel@aum.com.tr

DENİZMEN

Adresİnönü Caddesi No : 755/A Poligon Karabağlar
Telefon0232 285 44 40
Epostadenizmen@aum.com.tr

DİDİM

AdresAtatürk Bulv No : 118 Altınkum Didim
Telefon0256 811 40 40

EDİRNE

AdresŞükrüpaşa mahallesi Kıyık Caddesi NO: 254 Edirne
PO Benzin İstasyonu içi

Telefon0284 214 71 00
Epostaedirne@aum.com.tr

EDREMİT MUTFAK

AdresEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. NOVADA AVM 2AB No:105/1 Edremit
Telefon0266 392 11 50
Epostaedremitmutfak@aum.com.tr

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

AdresFevzi Çakmak Mahallesi Sakarya Caddesi No:156 Balçova İZMİR

GAZİEMİR

AdresGazikent Mah. Abdülhamit Yavuz Cad. No:77 (KİM Market içi) Gaziemir/ izmir
Epostagaziemir@aum.com.tr

GAZİEMİR MUTFAK

AdresGazikent Mahallesi Akçay Cad.:326/A Gaziemir/İZMİR

Telefon0 232 373 30 30
Epostagaziemirmutfak@aum.com.tr

GÜL SOKAK

AdresŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 94
Epostagulsokak@aum.com.tr

GÜNEY TANKAR

AdresCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Telefon0 232 341 61 72
Epostatankar@aum.com.tr

HATAY

Adresİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Telefon0 232 231 86 76
Epostahatay@aum.com.tr

HAVRAN

AdresTekke Mahallesi Dereköy caddesi no : 14 Havran Balıkesir
Telefon0 266 432 17 17
Epostahavran@aum.com.tr

IŞIKKENT

AdresEgemenlik mahallesi 6133/1 sokak no : 2/A Işıkkent Bornova

Epostaisikkent@aum.com.tr

İstanbul Havaalanı

Adresİstanbul havaalanı İmrahor mahallesi terminal caddesi no: 4 Arnavutköy İstanbul (Total Benzin İstasyonu içi)

İZMİR PARK

AdresEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Telefon0 232 261 56 56
Epostaizmirpark@aum.com.tr

KARŞIYAKA

AdresBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Telefon0 232 381 03 82
Epostakarsiyaka@aum.com.tr

KIBRIS ŞEHİTLERİ MUTFAK

AdresKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Epostaksehitleri@aum.com.tr

KONAK İSKELE

AdresVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Telefon0 232 446 82 53
Epostakonakiskele@aum.com.tr

KUZEY TANKAR

AdresBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Telefon0 232 265 21 20
Epostatankar2@aum.com.tr

MANİSA

AdresMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Telefon0 236 233 56 56
Epostamanisamosb@aum.com.tr

MANİSA 2

Adresİzmir Bursa Sürat yolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Şehzadeler / Manisa

Telefon0236 266 41 73
Epostamanisatotal@aum.com.tr

MANİSA MUTFAK

Adres1. Anafartalar Mahallesi Hükümet Caddesi NO : 71/D Cumhuriyet Meydanı Şehzadeler Manisa
Telefon0236 232 75 51
Epostamanisamerkez@aum.com.tr

MAVİŞEHİR

Adres8294/1 Sk No:3C
Mavişehir - Karşıyaka , İZMİR

Telefon0 232 502 46 45
Epostaaum@7on.com.tr

MENEMEN NOVADA

Adresİzmir -
Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat

Epostamenemennovada@aum.com.tr

MY VİA MUTFAK

AdresKAZIM DİRİK MAH. SANAYİ CAD. NO:31/4 Myvia 414 AVM BORNOVA/İZMİR

SARIMSAKLI

AdresKüçükköy Mahallesi Sarımsaklı Mevkii Hürriyet Cad. No:16/11 Ayvalık - Balıkesir
TelefonArray

BAYİMİZ OLUN

Bir kapı hayal edin. Her sabah tadından yenmeyen heyecanlara açılan, ardında kocaman bir aileyi barındıran, binlerce misafiri ağırlayan. Günün sonunda tüm bu mutluluğu yanınıza kâr bırakan…

Şimdi de o kapının anahtarının sizde olduğunu hayal edin.

AİLEMİZE KATILIN

Her sabah ilk günkü heyecanla kolları sıvayıp işini tarifsiz bir sevgiyle yoğurmak nedir çok iyi biliyoruz. Çünkü biz 1924’ten beri bu mutluluğu tadıyoruz.

Dört nesildir ustadan çırağa geçen lezzetlerimize lezzet katmak için mutfaktan yetişmek isteyen herkesi ailemize bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

AUM
MERKEZ

AdresArray

Telefon+90 232 464 99 99

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Ad Soyad*
E-Posta*
Telefon
Konu
Mesaj*