Benzinlik Tanıtım

FLAVOURS

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

WHO ARE WE?

WHERE ARE WE?

AKHİSAR

AddressKETHÜDA MAHALLESİ21. SOKAK NO : 31 OPET BENZİN İSTASYONU AKHİSAR
Phone0236 413 95 90

ALAÇATI MUTFAK

AddressALAÇATI MAHALLESİ KEMALPAŞA CAD. NO : 140/3 ÇEŞME
Phone0.232 716 09 00
Emailalacati@aum.com.tr

ALİAĞA

AddressSiteler Mahallesi 9 Eylül Caddesi No: 11/5 Çınar Park Alışveriş Merkezi Aliağa/İZMİR
Phone0232 290 86 04
Emailaliaga@aum.com.tr

ALTINOLUK

AddressAltınoluk mahallesi Çayağızı caddesi No : 16 Edremit Balıkesir

ALTUNİZADE

AddressMahir iz cad. no : 39 Altunizade Üsküdar İstanbul
Phone0216 474 71 72
Emailaltunizade@aum.com.tr

ATAKENT İSTANBUL

AddressAtakent mahallesi Yanyol cad. No:27 Küçükçekmece Total Benzin İstasyonu

ATAKENT KARŞIYAKA

AddressCaher Dudayev Bulvarı No : 107/A Karşıyaka İzmir
Phone0232 330 70 90
Emailatakent@aum.com.tr

AYDIN MUTFAK

AddressGİRNE MAHALLESİ ŞAİR ÖMER BUL. SERKENT A11 - 17
EFELER / AYDIN

Phone0 256 219 76 76
Emailaydinmutfak@aum.com.tr

AYVALIK

Addresshayretinpaşa mahallesi Atatürk bulvarı no:100/4 ayvalık / balıkesir
Phone0 266 312 60 00
Emailayvalik@aum.com.tr

BAĞDAT CADDESİ

AddressBağdat caddesi No : 215 Göztepe Kadıköy İstanbul
Phone0216 358 58 18-19
Emailbagdatcadde@aum.com.tr

BALÇOVA

AddressKorutürk mah. Mithatpaşa cad. No: 231/B Balçova İzmir
Phone0 232 277 66 77
Emailbalçova@aum.com.tr

BALIKESİR

AddressBahçelievler Mah.Teknik Lise Cad. No: 85/1A Altıeylül BALIKESİR
Emailbalikesir@aum.com.tr

BARO 1

Addressİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Phoneizmirbaro@aum.com.tr

BARO 2

Addressİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Phoneizmirbaro@aum.com.tr

BELKAHVE

AddressBelkahve mevki No:280 Bornova İzmir

Phone0232 3601818
Emailbelkahve@aum.com.tr

BERGAMA

Address İzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu Bergama

Phone0232 667 21 21
Emailbergama@aum.com.tr

BERGAMA MUTFAK

Addresszafer mah. Atatürk bulvarı 4/34 bergama izmir
Phone0232 6331453
Emailbergamamutfak@aum.com.tr

BLANCA HOTEL KAHRAMANLAR

Address1418 SOKAK NO:38 KAHRAMANLAR
Phone0 232 441 84 00
Emailblancahotel@aum.com.tr

BODRUM TORBA

AddressTorba mahallesi Emin Anter bulvarı no:154 Opet benzin istasyonu içi Torba
Emailbodrumtorba@aum.com.tr

BODRUM KUMBAHÇE

AddressKumbahçe Mahallesi Cumhuriyet caddesi no : 139 Bodrum Muğla
Phone0 252 316 17 48

BORNOVA

AddressMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Phone0 232 373 92 93
Emailbornova@aum.com.tr

BOSTANLI

AddressŞehitler Bulvarı
No: 9 Bostanlı / İZMİR

Phone0 232 330 94 93
Emailbostanli@aum.com.tr

BUCA MUTFAK

Address509 sokak No : 3/A(Şirinyer İzban karşısı) BUCA İZMİR
Phone0 232 442 40 10
Emailsirinyer@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ

Addressİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (Bursa Yönü) Orhangazi / Bursa (TOTAL Benzin İstasyonu)
Emailorhangazi@aum.com.tr

CITY TERRASSE MUTFAK

Addressİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka İzmir
Phone0232 290 15 99
Emailcityterrasse@aum.com.tr

ÇANAKKALE

AddressBarbaros Mahallesi Troya Caddesi 2/4 Troypark AVM ÇANAKKALE
Phone0 286 220 00 00
Emailcanakkale@aum.com.tr

ÇANKAYA KAYA OTEL

Addressİsmet Kaptan Mahallesi 1371 Sokak No:7 Z-01 Konak İZMİR
Emailkayaotel@aum.com.tr

DENİZMEN

Addressİnönü Caddesi No : 755/A Poligon Karabağlar
Phone0232 285 44 40
Emaildenizmen@aum.com.tr

DİDİM

AddressAtatürk Bulv No : 118 Altınkum Didim
Phone0256 811 40 40

EDİRNE

AddressŞükrüpaşa mahallesi Kıyık Caddesi NO: 254 Edirne
PO Benzin İstasyonu içi

Phone0284 214 71 00
Emailedirne@aum.com.tr

EDREMİT MUTFAK

AddressEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. NOVADA AVM 2AB No:105/1 Edremit
Phone0266 392 11 50
Emailedremitmutfak@aum.com.tr

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

AddressFevzi Çakmak Mahallesi Sakarya Caddesi No:156 Balçova İZMİR

GAZİEMİR

AddressGazikent Mah. Abdülhamit Yavuz Cad. No:77 (KİM Market içi) Gaziemir/ izmir
Emailgaziemir@aum.com.tr

GAZİEMİR MUTFAK

AddressGazikent Mahallesi Akçay Cad.:326/A Gaziemir/İZMİR

Phone0 232 373 30 30
Emailgaziemirmutfak@aum.com.tr

GÜL SOKAK

AddressŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Phone0 232 464 93 94
Emailgulsokak@aum.com.tr

GÜNEY TANKAR

AddressCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Phone0 232 341 61 72
Emailtankar@aum.com.tr

HATAY

Addressİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Phone0 232 231 87 71
Emailhatay@aum.com.tr

HAVRAN

AddressTekke Mahallesi Dereköy caddesi no : 14 Havran Balıkesir
Phone0 266 432 17 17
Emailhavran@aum.com.tr

IŞIKKENT

AddressEgemenlik mahallesi 6133/1 sokak no : 2/A Işıkkent Bornova

Emailisikkent@aum.com.tr

İstanbul Havaalanı

Addressİstanbul havaalanı İmrahor mahallesi terminal caddesi no: 4 Arnavutköy İstanbul (Total Benzin İstasyonu içi)

İZMİR PARK

AddressEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Phone0 232 261 56 56
Emailizmirpark@aum.com.tr

KARŞIYAKA

AddressBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Phone0 232 381 03 82
Emailkarsiyaka@aum.com.tr

KIBRIS ŞEHİTLERİ

AddressKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Phone0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Emailksehitleri@aum.com.tr

KONAK İSKELE

AddressVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Phone0 232 446 82 53
Emailkonakiskele@aum.com.tr

KUZEY TANKAR

AddressBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Phone0 232 265 21 20
Emailtankar2@aum.com.tr

MANİSA

AddressMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Phone0 236 233 56 56
Emailmanisamosb@aum.com.tr

MANİSA 2

Addressİzmir Bursa Sürat yolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Şehzadeler / Manisa

Phone0236 266 41 73
Emailmanisatotal@aum.com.tr

MANİSA MUTFAK

Address1. Anafartalar Mahallesi Hükümet Caddesi NO : 71/D Cumhuriyet Meydanı Şehzadeler Manisa
Phone0236 232 75 51
Emailmanisamerkez@aum.com.tr

MAVİŞEHİR

Address8294/1 Sk No:3C
Mavişehir - Karşıyaka , İZMİR

Phone0 232 324 17 10
Emailaum@7on.com.tr

MENEMEN NOVADA

Addressİzmir -
Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat

Emailmenemennovada@aum.com.tr

MY VİA MUTFAK

AddressKAZIM DİRİK MAH. SANAYİ CAD. NO:31/4 Myvia 414 AVM BORNOVA/İZMİR

SARIMSAKLI

AddressKüçükköy Mahallesi Sarımsaklı Mevkii Hürriyet Cad. No:16/11 Ayvalık - Balıkesir
PhoneArray

DENİZLİ

AddressKümevler ve İşyerleri Sk. No:20 PO Benzin İstasyonu Tavas DENİZLİ
Phone0 258 637 40 42

SUADİYE

AddressAyşe Çavuş Cad. No:12/D Suadiye İstanbul
Phone0 216 380 30 40
Emailsuadiye@aum.com.tr

ŞAKRAN

AddressYenişakran Mahallesi Namık Kemal Caddesi (Opet Benzin İstasyonu)
Phonesakran@aum.com.tr

TORBALI

AddressOğlananası Cumhuriyet, Yazıbaşı İzmir Caddesi No:121 Torbalı İzmir
Phone0 232 853 81 11

TRABZON MUTFAK

Address2 Nolu Beşirli Mahallesi Devlet Sahil Yolu Caddesi 479-481 Ortahisar Trabzon
Phone0 462 227 27 35
Emailtrabzon@aum.com.tr

URLA MUTFAK

AddressYelaltı Mahallesi Nur Dikmen Caddesi No:28 Urla İzmir
Phone0 232 908 00 00
Emailurla@aum.com.tr

UŞAK MUTFAK

AddressCumhuriyet Mahallesi Atapark Meydanı C Blok No:11/F Uşak
Phone0 276 222 00 02
Emailusak@aum.com.tr

ÜÇYOL

AddressKılıç Reis Mahallesi İnönü Caddesi No:194/1-B Konak İzmir
Phone0 232 250 11 11
Emailucyol@aum.com.tr

WESTPARK

AddressRefik Şevket İnce Mahallesi 2148/9 Sokak West Park Outlet Center No:4 Bayraklı İzmir
Phone0 232 503 43 61
Emailwestpark@aum.com.tr

YALOVA

Addressİsmet Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No:156 Merkez - Yalova
Phone0 226 811 01 74
Emailyalova.total@aum.com.tr

BE OUR RETAILER

Imagine a door. Opening to a delicious adventures every morning, sheltering a big family, welcoming thousands of guests. At the end of the day, leaving all this pleasure with you.

Now imagine holding the key to that door.

JOIN THE FAMILY

We know well how to go about with the excitement of the first day. We have been enjoying it since 1924.

Our family is willing to pass our tradition of growing flavors on to candidates who are ready for cut teeth on training.

CONTACT US

AUM
HEADQUARTER

AdresArray

Telefon+90 232 464 99 99 - +90 232 469 99 56

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Name*
E-Mail*
Phone
Subject
Message*