FLAVOURS

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

WHO ARE WE?

WHERE ARE WE?

AUM
ALAÇATI MUTFAK

AddressALAÇATI MAHALLESİ KEMALPAŞA CAD. NO : 140/3 ÇEŞME
Phone0.232 716 09 00
Emailalacati@aum.com.tr

AUM
ALİAĞA

AddressSiteler Mahallesi 9 Eylül Caddesi No: 11/5 Çınar Park Alışveriş Merkezi Aliağa/İZMİR
Phone0232 290 86 04
Emailaliaga@aum.com.tr

AUM
AYDIN MUTFAK

AddressGİRNE MAHALLESİ ŞAİR ÖMER BUL. SERKENT A11 - 17
EFELER / AYDIN

Phone0 256 219 76 76
Emailaydinmutfak@aum.com.tr

AUM
AYVALIK

Addresshayretinpaşa mahallesi Atatürk bulvarı no:100/4 ayvalık / balıkesir
Phone0 266 312 60 00
Emailayvalik@aum.com.tr

AUM
BARO 1

Addressİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Phoneizmirbaro@aum.com.tr

AUM
BARO 2

Addressİzmir Adalet Sarayı Bayraklı
Phoneizmirbaro@aum.com.tr

AUM
BELKAHVE

AddressBelkahve mevki No:280 Bornova İzmir

Phone0232 3601818
Emailbelkahve@aum.com.tr

AUM
BERGAMA

Address İzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu Bergama

Phone0232 667 21 21
Emailbergama@aum.com.tr

AUM
BERGAMA MUTFAK

Addresszafer mah. Atatürk bulvarı 4/34 bergama izmir
Phone0232 6331453
Emailbergamamutfak@aum.com.tr

AUM
BLANCA HOTEL KAHRAMANLAR

Address1418 SOKAK NO:38 KAHRAMANLAR
Phone0 232 441 84 00
Emailblancahotel@aum.com.tr

AUM
BODRUM TORBA

AddressTorba mahallesi Emin Anter bulvarı no:154 Opet benzin istasyonu içi Torba
Emailbodrumtorba@aum.com.tr

AUM
BORNOVA

AddressMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Phone0 232 373 92 93
Emailbornova@aum.com.tr

AUM
BOSTANLI

AddressŞehitler Bulvarı
No: 9 Bostanlı / İZMİR

Phone0 232 330 94 93
Emailbostanli@aum.com.tr

AUM
CİTY TERRASSE MUTFAK

Addressİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka İzmir
Phone0232 290 15 99
Emailcityterrasse@aum.com.tr

AUM
EDREMİT MUTFAK

AddressEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. NOVADA AVM 2AB No:105/1 Edremit
Phone0266 392 11 50
Emailedremitmutfak@aum.com.tr

AUM
GAZİEMİR

AddressGazikent Mah. Abdülhamit Yavuz Cad. No:77 (KİM Market içi) Gaziemir/ izmir
Emailgaziemir@aum.com.tr

AUM
GAZİEMİR MUTFAK

AddressGazikent Mahallesi Akçay Cad.:326/A Gaziemir/İZMİR

Phone0 232 373 30 30
Emailgaziemirmutfak@aum.com.tr

AUM
GÜL SOKAK

AddressŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Phone0 232 464 93 94
Emailgulsokak@aum.com.tr

AUM
GÜNEY TANKAR

AddressCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Phone0 232 341 61 72
Emailtankar@aum.com.tr

AUM
GÖZTEPE

AddressMithatpaşa Cad.
No : 945/D
Güzelyalı / İZMİR

Phone0 232 246 62 46
Emailgoztepe@aum.com.tr

AUM
HALKAPINAR

AddressŞehitler caddesi No : 182 Halkapınar metro karşısı MERSİNLİ
Emailhalkapinar@aum.com.tr

AUM
HATAY

Addressİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Phone0 232 231 87 71
Emailhatay@aum.com.tr

AUM
IŞIKKENT

AddressEgemenlik mahallesi 6133/1 sokak no : 2/A Işıkkent Bornova

Emailisikkent@aum.com.tr

AUM
İZMİR PARK

AddressEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Phone0 232 261 56 56
Emailizmirpark@aum.com.tr

AUM
KARŞIYAKA

AddressBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Phone0 232 381 03 82
Emailkarsiyaka@aum.com.tr

AUM
KIBRIS ŞEHİTLERİ

AddressKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Phone0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Emailksehitleri@aum.com.tr

AUM
KONAK İSKELE

AddressVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Phone0 232 446 82 53
Emailkonakiskele@aum.com.tr

AUM
KUŞADASI MUTFAK

AddressAtatürk bulv. NO: 20/1A Aatatürk heykel karşısı Kuşadası Aydın
Phone0 256 614 19 70
Emailkusadasi@aum.com.tr

AUM
KUZEY TANKAR

AddressBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Phone0 232 265 21 20
Emailtankar2@aum.com.tr

AUM
MANİSA

AddressMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Phone0 236 233 56 56
Emailmanisamosb@aum.com.tr

AUM
MANİSA 2

Addressİzmir Bursa Sürat yolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Şehzadeler / Manisa

Phone0236 266 43 55
Emailmanisatotal@aum.com.tr

AUM
MAVİŞEHİR

Address8294/1 Sk No:3C
Mavişehir - Karşıyaka , İZMİR

Phone0 232 324 17 10
Emailaum@7on.com.tr

AUM
MENEMEN NOVADA

Addressİzmir -
Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat

Emailmenemennovada@aum.com.tr

AUM
MY VİA MUTFAK

AddressKAZIM DİRİK MAH. SANAYİ CAD. NO:31/4 Myvia 414 AVM BORNOVA/İZMİR

Phone0 232 999 50 10
Emailmyviamutfak@aum.com.tr

AUM
SARIMSAKLI

AddressKüçükköy mah. Sarımsaklı mevki Hürriyet cad. NO:16/11 Ayvalık Balıkesir
Phone0 266 324 25 53
Emailsarimsaki@aum.com.tr

AUM
ŞAKRAN

AddressYeni Şakran Mahallesi Şair Namık Kemal caddesi no : 181 Aliağa / İzmir
Phone0 232 628 72 62
Emailsakran@aum.com.tr

AUM
TRABZON

Address2 No'lu Beşirli Mahallesi devlet Sahil Yolu cad. 479-481 Ortahisar/Trabzon
Phone0462 227 27 35
Emailtrabzon@aum.com.tr

AUM
ÜÇYOL

Addressİnönü Cad. No: 194/1-B
Konak / İZMİR

Phone0 232 250 11 11
Emailucyol@aum.com.tr

AUM
WestPark AVM

AddressRefik Şevket İnce Mh 2148/9 sk Bayraklı İZMİR
Phone0 232 503 43 61
Emailwestpark@aum.com.tr

BE OUR RETAILER

Imagine a door. Opening to a delicious adventures every morning, sheltering a big family, welcoming thousands of guests. At the end of the day, leaving all this pleasure with you.

Now imagine holding the key to that door.

JOIN THE FAMILY

We know well how to go about with the excitement of the first day. We have been enjoying it since 1924.

Our family is willing to pass our tradition of growing flavors on to candidates who are ready for cut teeth on training.

CONTACT US

AUM
HEADQUARTER

Adres5619 Sokak No. 16/A Meriç Mah. Bornova - İZMİR

Telefon+90 232 464 99 99 - +90 232 469 99 56

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Name*
E-Mail*
Phone
Subject
Message*