Benzinlik Tanıtım
KVKK Metni

LEZZETLERİMİZ

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

BİZ KİMİZ

NERELERDEYİZ?

AHMETLİ PO

AdresGökkaya Mahallesi Gül Sokak No:16 Petro Ofisi İstasyonu
Ahmetli/Manisa

Telefon0 533 733 66 49
Epostaahmetli@aum.com.tr

AKHİSAR PO

AdresKethüda Mahallesi 21.sok No:31 PO Benzin İstasyonu
Akhisar/Manisa

Telefon0 236 413 95 90
Epostaakhisaropet@aum.com.tr

ALAÇATI MUTFAK

AdresAlaçatı Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No:140/3
Çeşme/İzmir

Telefon0 232 716 09 00
Epostaalacati@aum.com.tr

ALANYA MUTFAK

AdresKadıbaşı Mah. Şevket Tokuş Cad. No:59/C Alanya/Antalya
Telefon0 242 528 49 94
Epostaalanya@aum.com.tr

ALTINOLUK MUTFAK

AdresAltınoluk Mah. Çayağızı Cad. No:16 Edremit/Balıkesir
Telefon0 266 384 42 21
Epostaaltinoluk@aum.com.tr

ALTUNİZADE TOTAL

AdresMahir İz Cad. No : 39 Altunizade Üsküdar
Total Benzin İstasyonu İçi Altunizade /İstanbul

Telefon0 216 474 71 72
Epostaaltunizade@aum.com.tr

ANKARA OSTİM BP

AdresOstim OSB Mahallesi Bağdat Cad. No: 334 BP Benzin İstasyonu İçi
Yenimahalle/Ankara

Telefon0 532 394 77 49
Epostaostim@aum.com.tr

ATAKENT TOTAL

AdresAtakent Mahallesi Yanyol Cad. No:27 Total Benzin İstasyonu
Küçükçekmece /Halkalı/İstanbul

Telefon0 542 839 22 92
Epostakcekmecetotal@aum.com.tr

AYDIN MUTFAK

AdresGirne Mahallesi Şair Ömer Bul. Serkent A11-17
Efeler/Aydın

Telefon0 256 219 76 76
Epostaaydinmutfak@aum.com.tr

AYVALIK

AdresHayretinpaşa mahallesi Atatürk Bulvarı No:100/4 Ayvalık /Balıkesir
Telefon0 266 312 60 00
Epostaayvalik@aum.com.tr

BAHÇEŞEHİR MUTFAK

AdresBahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Şehit Polis Gaffar Okkan Cad. KC-H Çarşı Dükkan:5/6
Başakşehir/İstanbul

Telefon0 212 669 10 15
Epostabahcesehir@aum.com.tr

BALÇOVA

AdresKorutürk mah. Mithatpaşa Cad. No: 231/B
Balçova/İzmir

Telefon0 232 277 66 77
Epostabalçova@aum.com.tr

BALIKESİR MUTFAK

AdresBahçelievler Mah. Teknik Lise Cad. No: 85/1A
Altıeylül/Balıkesir

Telefon0 541 616 10 51
Epostabalikesir@aum.com.tr

BERGAMA OPET

Adresİzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu
Bergama/İzmir

Telefon0232 667 21 21
Epostabergama@aum.com.tr

BLANCA HOTEL MUTFAK

Adres1418 Sokak No:38
Kahramanlar İzmir

Telefon0 232 441 84 00
Epostablancahotel@aum.com.tr

BODRUM BİTEZ

AdresPaşalılar Petrol Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No : 169/1/1
Petrol Ofisi
Bodrum /Muğla

Epostabodrumtorba@aum.com.tr

BODRUM TORBA

AdresTorba Mahallesi Emin Anter Bulvarı No:154 Opet Benzin İstasyonu içi
Bodrum/Muğla

Telefon0 533 467 24 20
Epostabodrumtorba@aum.com.tr

BORNOVA

AdresMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova/İzmir

Telefon0 232 373 92 93
Epostabornova@aum.com.tr

BOSTANLI

AdresCemal Bülbül Sok. No:2A
Bostanlı/İzmir

Telefon0 232 999 09 77
Epostabostanlı@aum.com.tr

BUCA MUTFAK

Adres509 Sokak NO:3/A (Şirinyer izban karşısı) Buca/İzmir
Telefon0 232 442 40 10
Epostasirinyer@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ TOTAL

Adresİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (İstanbul Yönü)
Total Benzin İstasyonu
Orhangazi/Bursa

Telefon0 532 213 47 09
Epostaorhangazidogu@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ TOTAL

Adresİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (Bursa Yönü)
Total Benzin İstasyonu
Orhangazi/Bursa

Telefon0 532 213 47 09
Epostaorhangazi@aum.com.tr

CITY TERRASSE MUTFAK

Adresİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka/İzmir
Telefon0 232 290 15 99
Epostacityterrasse@aum.com.tr

ÇANAKKALE MUTFAK

AdresBarbaros Mahallesi Troya Caddesi 2/4 Troypark AVM Çanakkale
Telefon0 286 220 00 00
Epostacanakkale@aum.com.tr

ÇANKAYA KAYA OTEL

Adresİsmet Kaptan Mahallesi 1371 Sokak No:7 Z-01 Konak/İzmir
Telefon0232 483 03 24
Epostakayaotel@aum.com.tr

DENİZLİ PO

AdresKümeevler ve İşyerleri Sk.No:20 PO Benzin İstasyonu Tavas/Denizli
Telefon0 258 637 40 42
Epostadenizli@aum.com.tr

DENİZMEN

AdresMuammer Akar Mah.İnönü Cad. No:755/A Poligon Karabağlar/İzmir
Telefon0 232 285 44 40
Epostadenizmen@aum.com.tr

DİDİM MUTFAK

AdresAtatürk Bulvarı No:128 / A
Altınkum-Didim

Telefon0 256 813 40 40
Epostadidim@aum.com.tr

EDİRNE PO

AdresŞükrüpaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No: 254
PO Benzin İstasyonu içi Merkez/Edirne

Telefon0 284 214 71 00
Epostaedirne@aum.com.tr

EDREMİT MUTFAK

AdresEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. Novada AVM 2AB No:105/1 Edremit/Balıkesir
Telefon0 266 392 11 50
Epostaedremitmutfak@aum.com.tr

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

AdresFevzi Çakmak Mahallesi Sakarya Caddesi No:156 Balçova/İzmir
Telefon0 232 277 66 77
Epostabalçova@aum.com.tr

GAZİEMİR MUTFAK

AdresGazikent Mah. Akçay Cad. No:326/A Gaziemir/İzmir
Telefon0 232 373 30 30
Epostagaziemirmutfak@aum.com.tr

GÜL SOKAK

AdresŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C
Alsancak/İzmir

Telefon0 232 464 93 94
Epostagulsokak@aum.com.tr

GÜNEY TANKAR BP

AdresCengizhan Mah. 1620/39 (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Bayraklı/İzmir

Telefon0 232 341 61 72
Epostatankar@aum.com.tr

GÜZELBAHÇE MUTFAK

AdresYalı Mah. Mithatpaşa Cad.
No: 351/A
Güzelbahçe/İzmir

Telefon0 232 234 47 55
Epostaguzelbahce@aum.com.tr

HATAY

Adresİnönü Cd. 341/A Nokta, Hatay/İzmir
Telefon0 232 231 86 76
Epostahatay@aum.com.tr

HAVRAN MUTFAK

AdresTekke Mahallesi Dereköy caddesi no : 14
Havran/Balıkesir

Telefon0 266 432 17 17
Epostahavran@aum.com.tr

IŞIKKENT PO

AdresEgemenlik Mah. 6133/1 Sokak No:2/A Petrol Ofisi İstasyonu Işıkkent/İzmir
Telefon0 553 043 75 20
Epostaisikkent@aum.com.tr

İSTANBUL HAVALİMANI

Adresİmrahor Mahallesi Terminal Caddesi No: 4 Total Benzin İstasyonu
Arnavutköy/İstanbul

Telefon0 542 839 22 92
Epostaistanbulhavalimani@aum.com.tr

İZMİR PARK AVM

AdresEşrefpaşa Cad. Güneşli Mah. No:408 Z-15 İzmirpark AVM Eşrefpaşa/İzmir
Telefon0 232 261 56 56
Epostaizmirpark@aum.com.tr

KARŞIYAKA

AdresBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A
Karşıyaka/İzmir

Telefon0 232 381 03 82
Epostakarsiyaka@aum.com.tr

KEMALPAŞA KADOİL

AdresKemalpaşa OSB Mah. İzmir-Ankara Asfaltı Cad. No:18 Kadoil Benzin İstasyonu Kemalpaşa/İzmir
Telefon0 232 202 44 66
Epostakemalpasakad@aum.com.tr

KIBRIS ŞEHİTLERİ MUTFAK

AdresKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29
Alsancak/İzmir

Telefon0 232 464 93 93
Epostaksehitleri@aum.com.tr

KONAK İSKELE

AdresVapur iskelesi giriş no:2/1 Konak İzmir
Telefon0 232 446 82 53
Epostakonakiskele@aum.com.tr

KUŞADASI OPET

AdresSoğucak Mah. Atatürk (Cumhuriyet) Caddesi C Blok Apt. No:190-C/2
Kuşadası Aydın

Epostakusadasi@aum.com.tr

KUZEY TANKAR BP

AdresBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Bayraklı/İzmir

Telefon0 232 265 21 20
Epostatankar2@aum.com.tr

MANİSA OSB

AdresMOSB Keçiliköy OSB Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:24 Yunus Emre/Manisa
Telefon0 236 233 56 56
Epostamanisamosb@aum.com.tr

MANİSA SARUHANLI TOTAL

Adresİzmir Bursa Karayolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Total Benzin İstasyonu Saruhanlı/Manisa

Telefon0 236 266 41 73
Epostamanisatotal@aum.com.tr

MANİSA MUTFAK

Adres1. Anafartalar Mahallesi Hükümet Caddesi NO : 71/D Cumhuriyet Meydanı Şehzadeler/Manisa
Telefon0 236 232 75 51
Epostamanisamerkez@aum.com.tr

MENEMEN NOVADA

Adresİzmir - Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat
Menemen/İzmir

Telefon0 532 468 56 79
Epostamenemennovada@aum.com.tr

MERSİN ERDEMLİ MUTFAK

AdresMerkez Mah. Alparslan Türkeş Bulv. No:541/A Erdemli/Mersin
Telefon0 324 502 20 08
Epostamersinnovada@aum.com.tr

MİLAS SHELL

AdresAydınlıkevler Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı no:137
Shell Benzin İstasyonu
Milas/Muğla

Telefon0 252 512 15 05
Epostamilas@aum.com.tr

MY VIA MUTFAK

AdresKazım Dirik Mah. Sanayi Caddesi No:33 Z/4
MY VIA AVM Bornova/ İzmir

Telefon0 232 999 50 10
Epostamyviamutfak@aum.com.tr

NAZİLLİ MUTFAK

AdresZafer Mah. Mehmet Özalp Bulvarı No:28/C Blok Erturan Modern Nazilli/Aydın
Telefon0 256 312 41 41
Epostanazillimutfak@aum.com.tr

ÖZDERE ASKERİ KAMP

AdresAtatürk Bulvarı No:325 Çukuraltı Özdere Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı
Menderes İzmir

SALİHLİ

AdresCumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:143/8 Salihli/Manisa
Telefon0 236 713 73 22
Epostasalihliataturk@aum.com.tr

SALİHLİ SHELL

AdresCaferbey Mah. İzmiryolu Üzeri 4.km Shell İstasyonu
Salihli/Manisa

Telefon0 236 714 66 65
Epostasalihli@aum.com.tr

ŞAKRAN OPET

AdresYenişakran Mah.Şair Namık Kemal Cad. No:181 Yenişakran Aliağa/İzmir
Telefon0 232 628 72 62
Epostasakran@aum.com.tr

TORBALI BP

AdresYazıbaşı Mah.İzmir-Aydın Cad. No:8 Torbalı/İzmir
Telefontorbali.po@aum.com.tr
Eposta0 232 853 85 32

UŞAK MUTFAK

AdresCumhuriyet Mah. Atapark Meydanı No:11/F Merkez/Uşak
Telefon0 276 222 00 02
Epostausak@aum.com.tr

ÜÇYOL

AdresKılıç Reis Mah. İnonü Cad. No:194/1-B Üçyol/İzmir
Telefon0 232 250 11 11
Epostaucyol@aum.com.tr

WESTPARK

AdresRefik Şevket İnce Mah. 2148/9 sok. Westpark Outlet Center Bayraklı/İzmir
Telefon0 232 503 4361
Epostawestpark@aum.com.tr

YENİKAPI TOTAL

AdresKüçük Ayasofya Mah. Kennedy Cad. Kumkapı sahil yolu no:9 Fatih/İstanbul
Telefon0 542 839 22 92
Epostayenikapitotal@aum.com.tr

BAYİMİZ OLUN

Imagine a door. Opening to a delicious adventures every morning, sheltering a big family, welcoming thousands of guests. At the end of the day, leaving all this pleasure with you.

Now imagine holding the key to that door.

AİLEMİZE KATILIN

Her sabah ilk günkü heyecanla kolları sıvayıp işini tarifsiz bir sevgiyle yoğurmak nedir çok iyi biliyoruz. Çünkü biz 1924’ten beri bu mutluluğu tadıyoruz.

Dört nesildir ustadan çırağa geçen lezzetlerimize lezzet katmak için mutfaktan yetişmek isteyen herkesi ailemize bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

AUM
MERKEZ

Telefon+90 232 464 99 99

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Ad Soyad*
E-Posta*
Telefon
Konu
Mesaj*