Benzinlik Tanıtım
KVKK Metni

LEZZETLERİMİZ

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

BİZ KİMİZ

NERELERDEYİZ?

AHMETLİ

AdresGökkaya Mahallesi Gül Sokak No:16 Ahmetli MANİSA
Epostaahmetli@aum.com.tr

AKHİSAR

AdresKETHÜDA MAHALLESİ21. SOKAK NO : 31 OPET BENZİN İSTASYONU AKHİSAR
Telefon0236 413 95 90

ALAÇATI MUTFAK

AdresALAÇATI MAHALLESİ KEMALPAŞA CAD. NO : 140/3 ÇEŞME
Telefon0.232 716 09 00
Epostaalacati@aum.com.tr

ALANYA MUTFAK

AdresKadıpaşa Mah. Şevket Tokuş Cad. 59/C
Alanya/Antalya

Telefon0 242 528 49 94
Epostaalanya@aum.com.tr

ALTINOLUK MUTFAK

AdresAltınoluk mahallesi Çayağızı caddesi No : 16 Edremit BALIKESİR

ALTUNİZADE

AdresMahir İz Cad. No : 39 Altunizade Üsküdar İSTANBUL
Telefon0216 474 71 72
Epostaaltunizade@aum.com.tr

ANKARA

AdresOstim OSB Mahallesi Bağdat Cad. No: 334 Yenimahalle ANKARA
Epostaostim@aum.com.tr

ATAKENT İSTANBUL

AdresAtakent Mahallesi Yanyol Cad. No:27 Küçükçekmece Total Benzin İstasyonu İSTANBUL

AYDIN MUTFAK

AdresGİRNE MAHALLESİ ŞAİR ÖMER BUL. SERKENT A11 - 17
EFELER / AYDIN

Telefon0 256 219 76 76
Epostaaydinmutfak@aum.com.tr

AYVALIK

AdresHayretinpaşa mahallesi Atatürk Bulvarı No:100/4 Ayvalık BALIKESİR
Telefon0 266 312 60 00
Epostaayvalik@aum.com.tr

BAHÇEŞEHİR

AdresBahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Şehit Polis Gaffar Okkan Caddesi KC-H Çarşı Dükkan:5/6 Başakşehir İSTANBUL
Telefon0 212 669 10 15
Epostabahcesehir@aum.com.tr

BALÇOVA

AdresKorutürk mah. Mithatpaşa cad. No: 231/B Balçova İZMİR
Telefon0 232 277 66 77
Epostabalçova@aum.com.tr

BALIKESİR MUTFAK

AdresBahçelievler Mah.Teknik Lise Cad. No: 85/1A Altıeylül BALIKESİR
Epostabalikesir@aum.com.tr

BERGAMA

Adresİzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu BERGAMA İZMİR

Telefon0232 667 21 21
Epostabergama@aum.com.tr

BERGAMA MUTFAK

AdresZafer Mah. Atatürk Bulvarı 4/34 BERGAMA İZMİR
Telefon0232 6331453
Epostabergamamutfak@aum.com.tr

BLANCA HOTEL KAHRAMANLAR MUTFAK

Adres1418 SOKAK NO:38 KAHRAMANLAR İZMİR
Telefon0 232 441 84 00
Epostablancahotel@aum.com.tr

BODRUM BİTEZ

AdresPaşalılar Petrol Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No : 169/1/1
Petrol Ofisi
Bodrum / Muğla

Epostabodrumtorba@aum.com.tr

BODRUM TORBA

AdresTorba Mahallesi Emin Anter Bulvarı No:154 Opet Benzin İstasyonu içi TORBA BODRUM
Epostabodrumtorba@aum.com.tr

BORNOVA

AdresMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Telefon0 232 373 92 93
Epostabornova@aum.com.tr

BOSTANLI

AdresŞehitler Bulvarı
No: 9 Bostanlı / İZMİR

Telefon0 232 330 94 93
Epostabostanli@aum.com.tr

BUCA MUTFAK

Adres509 sokak No : 3/A(Şirinyer İzban karşısı) BUCA İZMİR
Telefon0 232 442 40 10
Epostasirinyer@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ

Adresİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (İstanbul Yönü) Orhangazi / Bursa (TOTAL Benzin İstasyonu)
Epostaorhangazidogu@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ

Adresİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (Bursa Yönü) Orhangazi / Bursa (TOTAL Benzin İstasyonu)
Epostaorhangazi@aum.com.tr

CADDEBOSTAN BELTUR

AdresÇetin Emeç Sahil Yolu, Caddebostan Kadıköy İSTANBUL
Epostacaddebostanbeltur@aum.com.tr

CITY TERRASSE MUTFAK

Adresİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka İzmir
Telefon0232 290 15 99
Epostacityterrasse@aum.com.tr

ÇANAKKALE MUTFAK

AdresBarbaros Mahallesi Troya Caddesi 2/4 Troypark AVM ÇANAKKALE
Telefon0 286 220 00 00
Epostacanakkale@aum.com.tr

ÇANKAYA KAYA OTEL

Adresİsmet Kaptan Mahallesi 1371 Sokak No:7 Z-01 Konak İZMİR
Epostakayaotel@aum.com.tr

DENİZMEN

Adresİnönü Caddesi No : 755/A Poligon Karabağlar
Telefon0232 285 44 40
Epostadenizmen@aum.com.tr

DİDİM MUTFAK

AdresAtatürk Bulv No : 118 Altınkum Didim
Telefon0256 813 40 40

EDİRNE

AdresŞükrüpaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No: 254 Edirne
PO Benzin İstasyonu içi

Telefon0284 214 71 00
Epostaedirne@aum.com.tr

EDREMİT MUTFAK

AdresEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. NOVADA AVM 2AB No:105/1 Edremit
Telefon0266 392 11 50
Epostaedremitmutfak@aum.com.tr

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

AdresFevzi Çakmak Mahallesi Sakarya Caddesi No:156 Balçova İZMİR

GAZİEMİR MUTFAK

AdresGazikent Mahallesi Akçay Cad.:326/A Gaziemir/İZMİR

Telefon0 232 373 30 30
Epostagaziemirmutfak@aum.com.tr

GÜL SOKAK

AdresŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 94
Epostagulsokak@aum.com.tr

GÜNEY TANKAR

AdresCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Telefon0 232 341 61 72
Epostatankar@aum.com.tr

GÜZELBAHÇE MUTFAK

AdresYALI MAH. MİTHATPAŞA CAD.NO:351/A GÜZELBAHÇE İZMİR
Telefon0232 234 47 55
Epostaguzelbahce@aum.com.tr

HATAY

Adresİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Telefon0 232 231 86 76
Epostahatay@aum.com.tr

HAVRAN MUTFAK

AdresTekke Mahallesi Dereköy caddesi no : 14 Havran Balıkesir
Telefon0 266 432 17 17
Epostahavran@aum.com.tr

IŞIKKENT

AdresEgemenlik mahallesi 6133/1 sokak no : 2/A Işıkkent Bornova

Epostaisikkent@aum.com.tr

İSTANBUL HAVALİMANI

Adresİstanbul Havaalanı İmrahor Mahallesi Terminal Caddesi No: 4 Arnavutköy İstanbul (Total Benzin İstasyonu içi)

İZMİR PARK

AdresEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Telefon0 232 261 56 56
Epostaizmirpark@aum.com.tr

KARŞIYAKA

AdresBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Telefon0 232 381 03 82
Epostakarsiyaka@aum.com.tr

KIBRIS ŞEHİTLERİ MUTFAK

AdresKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Telefon0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Epostaksehitleri@aum.com.tr

KONAK İSKELE

AdresVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Telefon0 232 446 82 53
Epostakonakiskele@aum.com.tr

KUZEY TANKAR

AdresBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Telefon0 232 265 21 20
Epostatankar2@aum.com.tr

MANİSA

AdresMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Telefon0 236 233 56 56
Epostamanisamosb@aum.com.tr

MANİSA 2

Adresİzmir Bursa Sürat yolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Şehzadeler / Manisa

Telefon0236 266 41 73
Epostamanisatotal@aum.com.tr

MANİSA MUTFAK

Adres1. Anafartalar Mahallesi Hükümet Caddesi NO : 71/D Cumhuriyet Meydanı Şehzadeler Manisa
Telefon0236 232 75 51
Epostamanisamerkez@aum.com.tr

MENEMEN NOVADA

Adresİzmir -
Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat

Epostamenemennovada@aum.com.tr

MERSİN ERDEMLİ NOVADA AVM

AdresMerkez Mah. Alparslan Türkeş Bulv. No:541/A Erdemli Mersin

DENİZLİ

AdresKümevler ve İşyerleri Sk. No:20 PO Benzin İstasyonu Tavas DENİZLİ
Telefon0 258 637 40 42

MİLAS

AdresAydınlıkevler Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı No:137 Milas / MUĞLA (Shell Benzin İstasyonu)
Telefon0 252 5121505

ŞAKRAN

AdresYenişakran Mahallesi Namık Kemal Caddesi (Opet Benzin İstasyonu)
Telefon0 232 628 72 62
Epostasakran@aum.com.tr

TORBALI

AdresOğlananası Cumhuriyet, Yazıbaşı İzmir Caddesi No:121 Torbalı İzmir
Telefon0 232 853 81 11

UŞAK MUTFAK

AdresCumhuriyet Mahallesi Atapark Meydanı C Blok No:11/F Uşak
Telefon0 276 222 00 02
Epostausak@aum.com.tr

ÜÇYOL

AdresKılıç Reis Mahallesi İnönü Caddesi No:194/1-B Konak İzmir
Telefon0 232 250 11 11
Epostaucyol@aum.com.tr

WESTPARK

AdresRefik Şevket İnce Mahallesi 2148/9 Sokak West Park Outlet Center No:4 Bayraklı İzmir
Telefon0 232 503 43 61
Epostawestpark@aum.com.tr

YENİKAPI

AdresKüçük Aya Sofya Mahallesi Kennedy Caddesi Kumkapı Sahil Yolu No:9 Fatih / İSTANBUL (Total Benzin İstasyonu)

BAYİMİZ OLUN

Bir kapı hayal edin. Her sabah tadından yenmeyen heyecanlara açılan, ardında kocaman bir aileyi barındıran, binlerce misafiri ağırlayan. Günün sonunda tüm bu mutluluğu yanınıza kâr bırakan…

Şimdi de o kapının anahtarının sizde olduğunu hayal edin.

AİLEMİZE KATILIN

Her sabah ilk günkü heyecanla kolları sıvayıp işini tarifsiz bir sevgiyle yoğurmak nedir çok iyi biliyoruz. Çünkü biz 1924’ten beri bu mutluluğu tadıyoruz.

Dört nesildir ustadan çırağa geçen lezzetlerimize lezzet katmak için mutfaktan yetişmek isteyen herkesi ailemize bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

AUM
MERKEZ

AdresArray

Telefon+90 232 464 99 99

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Ad Soyad*
E-Posta*
Telefon
Konu
Mesaj*