Benzinlik Tanıtım
Privacy Policy

FLAVOURS

Hangimiz mutfaktan yetişmedik!

Hangimiz “anneeee akşam yemekte ne var?” diye kapısından dalmadık, mutfaktan gelen “çocuklaaaar haydi sofraya” sesiyle oyundan sıçramadık? Sen değil miydin, o sıcacık ekmeğini sahanda yumurtaya banabilmek için pazar kahvaltılarını iple çeken; yaramazlık yapınca mutfakta sorguya çekilen? Kimi zaman eş dostla beş çayında kaynattığın, kimi zaman derdini unutmak için çikolatalı keke abandığın o mutfakta ne anıların var, bi hatırla! Sabahları gözünü açabilmek için ilk iş kahveni yudumladığın, geceleri acıkınca gizliden dolabın kapağını araladığın sıcacık mutfağının tadı damağındaysa biz buradayız. Biz de tıpkı senin gibi mutfaktan yetişen kocaman bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla pişen, aşkla pişiren…

WHO ARE WE?

WHERE ARE WE?

AHMETLİ PO

AddressGökkaya Mahallesi Gül Sokak No:16 Petro Ofisi İstasyonu
Ahmetli/Manisa

Phone0 533 733 66 49
Emailahmetli@aum.com.tr

AKHİSAR PO

AddressKethüda Mahallesi 21.sok No:31 PO Benzin İstasyonu
Akhisar/Manisa

Phone0 236 413 95 90
Emailakhisaropet@aum.com.tr

ALAÇATI MUTFAK

AddressAlaçatı Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No:140/3
Çeşme/İzmir

Phone0 232 716 09 00
Emailalacati@aum.com.tr

ALANYA MUTFAK

AddressKadıbaşı Mah. Şevket Tokuş Cad. No:59/C Alanya/Antalya
Phone0 242 528 49 94
Emailalanya@aum.com.tr

ALTINOLUK MUTFAK

AddressAltınoluk Mah. Çayağızı Cad. No:16 Edremit/Balıkesir
Phone0 266 384 42 21
Emailaltinoluk@aum.com.tr

ALTUNİZADE TOTAL

AddressMahir İz Cad. No : 39 Altunizade Üsküdar
Total Benzin İstasyonu İçi Altunizade /İstanbul

Phone0 216 474 71 72
Emailaltunizade@aum.com.tr

ANKARA OSTİM BP

AddressOstim OSB Mahallesi Bağdat Cad. No: 334 BP Benzin İstasyonu İçi
Yenimahalle/Ankara

Phone0 532 394 77 49
Emailostim@aum.com.tr

ATAKENT TOTAL

AddressAtakent Mahallesi Yanyol Cad. No:27 Total Benzin İstasyonu
Küçükçekmece /Halkalı/İstanbul

Phone0 542 839 22 92
Emailkcekmecetotal@aum.com.tr

AYDIN MUTFAK

AddressGirne Mahallesi Şair Ömer Bul. Serkent A11-17
Efeler/Aydın

Phone0 256 219 76 76
Emailaydinmutfak@aum.com.tr

AYVALIK

AddressHayretinpaşa mahallesi Atatürk Bulvarı No:100/4 Ayvalık /Balıkesir
Phone0 266 312 60 00
Emailayvalik@aum.com.tr

BAHÇEŞEHİR MUTFAK

AddressBahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Şehit Polis Gaffar Okkan Cad. KC-H Çarşı Dükkan:5/6
Başakşehir/İstanbul

Phone0 212 669 10 15
Emailbahcesehir@aum.com.tr

BALÇOVA

AddressKorutürk mah. Mithatpaşa Cad. No: 231/B
Balçova/İzmir

Phone0 232 277 66 77
Emailbalçova@aum.com.tr

BALIKESİR MUTFAK

AddressBahçelievler Mah. Teknik Lise Cad. No: 85/1A
Altıeylül/Balıkesir

Phone0 541 616 10 51
Emailbalikesir@aum.com.tr

BERGAMA

Addressİzmir Çanakkale Karayolu Tepeköy Eşmelibayır Mevkii Opet Benzin İstasyonu Bergama
Phone0232 667 21 21
Emailbergama@aum.com.tr

BLANCA HOTEL MUTFAK

Address1418 Sokak No:38
Kahramanlar İzmir

Phone0 232 441 84 00
Emailblancahotel@aum.com.tr

BODRUM BİTEZ

AddressPaşalılar Petrol Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No : 169/1/1
Petrol Ofisi
Bodrum /Muğla

Emailbodrumtorba@aum.com.tr

BODRUM TORBA

AddressTorba Mahallesi Emin Anter Bulvarı No:154 Opet Benzin İstasyonu içi
Bodrum/Muğla

Phone0 533 467 24 20
Emailbodrumtorba@aum.com.tr

BORNOVA

AddressMustafa Kemal Cad.
No: 137/B Özkanlar
Migros Karşısı,
Bornova / İZMİR

Phone0 232 373 92 93
Emailbornova@aum.com.tr

BOSTANLI

AddressCemal Bülbül Sok. No:2A
Bostanlı/İzmir

Phone0 232 999 09 77
Emailbostanlı@aum.com.tr

BUCA MUTFAK

Address509 Sokak NO:3/A (Şirinyer izban karşısı) Buca/İzmir
Phone0 232 442 40 10
Emailsirinyer@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ TOTAL

Addressİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (İstanbul Yönü)
Total Benzin İstasyonu
Orhangazi/Bursa

Phone0 532 213 47 09
Emailorhangazidogu@aum.com.tr

BURSA ORHANGAZİ TOTAL

Addressİstanbul - Bursa Otoyolu 37. Km (Bursa Yönü)
Total Benzin İstasyonu
Orhangazi/Bursa

Phone0 532 213 47 09
Emailorhangazi@aum.com.tr

CITY TERRASSE MUTFAK

Addressİnönü Mah. 6718 Sk. 2AB No:68F Karşıyaka/İzmir
Phone0 232 290 15 99
Emailcityterrasse@aum.com.tr

ÇANAKKALE MUTFAK

AddressBarbaros Mahallesi Troya Caddesi 2/4 Troypark AVM Çanakkale
Phone0 286 220 00 00
Emailcanakkale@aum.com.tr

ÇANKAYA KAYA OTEL

Addressİsmet Kaptan Mahallesi 1371 Sokak No:7 Z-01 Konak/İzmir
Phone0232 483 03 24
Emailkayaotel@aum.com.tr

DENİZLİ PO

AddressKümeevler ve İşyerleri Sk.No:20 PO Benzin İstasyonu Tavas/Denizli
Phone0 258 637 40 42
Emaildenizli@aum.com.tr

DENİZMEN

AddressMuammer Akar Mah.İnönü Cad. No:755/A Poligon Karabağlar/İzmir
Phone0 232 285 44 40
Emaildenizmen@aum.com.tr

DİDİM MUTFAK

AddressAtatürk Bulvarı No:128 / A
Altınkum-Didim

Phone0 256 813 40 40
Emaildidim@aum.com.tr

EDİRNE PO

AddressŞükrüpaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No: 254
PO Benzin İstasyonu içi Merkez/Edirne

Phone0 284 214 71 00
Emailedirne@aum.com.tr

EDREMİT MUTFAK

AddressEroğlu Mah. Çanakkale Yolu Cad. Novada AVM 2AB No:105/1 Edremit/Balıkesir
Phone0 266 392 11 50
Emailedremitmutfak@aum.com.tr

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

AddressFevzi Çakmak Mahallesi Sakarya Caddesi No:156 Balçova/İzmir
Phone0 232 277 66 77
Emailbalçova@aum.com.tr

GAZİEMİR MUTFAK

AddressGazikent Mah. Akçay Cad. No:326/A Gaziemir/İzmir
Phone0 232 373 30 30
Emailgaziemirmutfak@aum.com.tr

GÜL SOKAK

AddressŞevket Özçelik Sok.
No: 2/B-C Alsancak / İZMİR

Phone0 232 464 93 94
Emailgulsokak@aum.com.tr

GÜNEY TANKAR

AddressCengizhan Mah. 1620/39 Bayraklı İzmir (Karşıyaka Bornova Çevreyolu BP Benzin İstasyon İçi)
Phone0 232 341 61 72
Emailtankar@aum.com.tr

GÜZELBAHÇE MUTFAK

AddressYalı Mah. Mithatpaşa Cad.
No: 351/A
Güzelbahçe/İzmir

Phone0 232 234 47 55
Emailguzelbahce@aum.com.tr

HATAY

Addressİnönü Cd. 341/A
Hatay Nokta - İZMİR

Phone0 232 231 87 71
Emailhatay@aum.com.tr

HAVRAN MUTFAK

AddressTekke Mahallesi Dereköy caddesi no : 14
Havran/Balıkesir

Phone0 266 432 17 17
Emailhavran@aum.com.tr

IŞIKKENT PO

AddressEgemenlik Mah. 6133/1 Sokak No:2/A Petrol Ofisi İstasyonu Işıkkent/İzmir
Phone0 553 043 75 20
Emailisikkent@aum.com.tr

İSTANBUL HAVALİMANI

Addressİmrahor Mahallesi Terminal Caddesi No: 4 Total Benzin İstasyonu
Arnavutköy/İstanbul

Phone0 542 839 22 92
Emailistanbulhavalimani@aum.com.tr

İZMİR PARK

AddressEşrefPaşa Cad. Güneşli Mah. No: 408 Z-15
Eşrefpaşa- İZMİR

Phone0 232 261 56 56
Emailizmirpark@aum.com.tr

KARŞIYAKA

AddressBahriye Üçok Bulvarı
Bahariye Mah.
No 4/A Karşıyaka / İZMİR

Phone0 232 381 03 82
Emailkarsiyaka@aum.com.tr

KEMALPAŞA KADOİL

AddressKemalpaşa OSB Mah. İzmir-Ankara Asfaltı Cad. No:18 Kadoil Benzin İstasyonu Kemalpaşa/İzmir
Phone0 232 202 44 66
Emailkemalpasakad@aum.com.tr

KIBRIS ŞEHİTLERİ

AddressKıbrıs Şehitleri Cad.
No: 29 Alsancak / İZMİR

Phone0 232 464 93 93
0 232 422 60 85

Emailksehitleri@aum.com.tr

KONAK İSKELE

AddressVapur iskelesi giriş no:2 /1 Konak İzmir
Phone0 232 446 82 53
Emailkonakiskele@aum.com.tr

KUŞADASI OPET

AddressSoğucak Mah. Atatürk (Cumhuriyet) Caddesi C Blok Apt. No:190-C/2
Kuşadası Aydın

Emailkusadasi@aum.com.tr

KUZEY TANKAR

AddressBornova Karşıyaka Çevreyolu BP Benzin İstasyonu İçi
Phone0 232 265 21 20
Emailtankar2@aum.com.tr

MANİSA

AddressMOSB Keçiliköy OSB Mah.
Cumhuriyet Bulvarı No: 24
Yunus Emre / MANİSA

Phone0 236 233 56 56
Emailmanisamosb@aum.com.tr

MANİSA SARUHANLI TOTAL

Addressİzmir Bursa Karayolu üzeri Karaağaçlı Mah. No:2/1
Total Benzin İstasyonu Saruhanlı/Manisa

Phone0 236 266 41 73
Emailmanisatotal@aum.com.tr

MANİSA MUTFAK

Address1. Anafartalar Mahallesi Hükümet Caddesi NO : 71/D Cumhuriyet Meydanı Şehzadeler/Manisa
Phone0 236 232 75 51
Emailmanisamerkez@aum.com.tr

MENEMEN NOVADA

Addressİzmir - Çanakkale Asfaltı Eski Foça yol ayrımı Novada Menemen AVM Zemin Kat
Menemen/İzmir

Phone0 532 468 56 79
Emailmenemennovada@aum.com.tr

MERSİN ERDEMLİ MUTFAK

AddressMerkez Mah. Alparslan Türkeş Bulv. No:541/A Erdemli/Mersin
Phone0 324 502 20 08
Emailmersinnovada@aum.com.tr

MİLAS SHELL

AddressAydınlıkevler Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı no:137
Shell Benzin İstasyonu
Milas/Muğla

Phone0 252 512 15 05
Emailmilas@aum.com.tr

MY VIA MUTFAK

AddressKazım Dirik Mah. Sanayi Caddesi No:33 Z/4
MY VIA AVM Bornova/ İzmir

Phone0 232 999 50 10
Emailmyviamutfak@aum.com.tr

NAZİLLİ MUTFAK

AddressZafer Mah. Mehmet Özalp Bulvarı No:28/C Blok Erturan Modern Nazilli/Aydın
Phone0 256 312 41 41
Emailnazillimutfak@aum.com.tr

ÖZDERE ASKERİ KAMP

AddressAtatürk Bulvarı No:325 Çukuraltı Özdere Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı
Menderes İzmir

SALİHLİ

AddressCumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:143/8 Salihli/Manisa
Phone0 236 713 73 22
Emailsalihliataturk@aum.com.tr

SALİHLİ SHELL

AddressCaferbey Mah. İzmiryolu Üzeri 4.km Shell İstasyonu
Salihli/Manisa

Phone0 236 714 66 65
Emailsalihli@aum.com.tr

ŞAKRAN OPET

AddressYenişakran Mah.Şair Namık Kemal Cad. No:181 Yenişakran Aliağa/İzmir
Phone0 232 628 72 62
Emailsakran@aum.com.tr

TORBALI BP

AddressYazıbaşı Mah.İzmir-Aydın Cad. No:8 Torbalı/İzmir
Phonetorbali.po@aum.com.tr
Email0 232 853 85 32

UŞAK MUTFAK

AddressCumhuriyet Mah. Atapark Meydanı No:11/F Merkez/Uşak
Phone0 276 222 00 02
Emailusak@aum.com.tr

ÜÇYOL

AddressKılıç Reis Mah. İnonü Cad. No:194/1-B Üçyol/İzmir
Phone0 232 250 11 11
Emailucyol@aum.com.tr

WESTPARK

AddressRefik Şevket İnce Mah. 2148/9 sok. Westpark Outlet Center Bayraklı/İzmir
Phone0 232 503 4361
Emailwestpark@aum.com.tr

YENİKAPI TOTAL

AddressKüçük Ayasofya Mah. Kennedy Cad. Kumkapı sahil yolu no:9 Fatih/İstanbul
Phone0 542 839 22 92
Emailyenikapitotal@aum.com.tr

BE OUR RETAILER

Imagine a door. Opening to a delicious adventures every morning, sheltering a big family, welcoming thousands of guests. At the end of the day, leaving all this pleasure with you.

Now imagine holding the key to that door.

JOIN THE FAMILY

We know well how to go about with the excitement of the first day. We have been enjoying it since 1924.

Our family is willing to pass our tradition of growing flavors on to candidates who are ready for cut teeth on training.

CONTACT US

AUM
HEADQUARTER

Telefon+90 232 464 99 99 - +90 232 469 99 56

Faks+90 232 469 99 57

E-postainfo@aum.com.tr

Name*
E-Mail*
Phone
Subject
Message*